KONTAKTA OSS

033 - 340 10 60

Henrik Gustavsson
VD / Arbetsledare 
Tel: 033 - 340 10 63
Epost: henke@sgmaskin.se

Karolina Gustavsson
Ekonomi & HR
Tel: 033 - 340 10 61
Epost: karolina@sgmaskin.se

Tomas Pettersson
Arbetsledare
Tel: 033 - 340 10 62
Epost: tomas@sgmaskin.se

Lovisa Strömberg
Kommunikatör
Tel: 033 - 340 10 59
Epost: lovisa@sgmaskin.se

Martin Skönvall
Arbetsledare
Tel: 033 - 340 10 73
Epost: martin@sgmaskin.se

Magnus Pettersson
Verkstad
Tel: 033 - 340 10 65
Epost: magnus@sgmaskin.se

Stefan Rughaven
Transport
Tel: 033 - 340 10 66
Epost: stefan@sgmaskin.se

Växel
SG Maskin 

Tel: 033 - 340 10 60
Epost: info@sgmaskin.se

033 - 340 10 60

info@sgmaskin.se

Industrigatan 20, 504 62 Borås

LEVERANTÖRSFAKTUROR 

Samtliga leverantörsfakturor skall skickas som en bifogad PDF-fil till sgmaskin@centsoft.se. Varje PDF får endast innehålla en faktura. Om det finns bilagor skall dessa ingå i samma PDF-fil som fakturan. Annan bifogad information eller text kommer ej att uppmärksammas.

FÖLJ OSS PÅ INSTAGRAM